Úspěšný CITY TRIATHLON

11.09.2017

Pořadatelé v čele s Vladimírem Malým odvádějí na triatlonovém poli skvělou práci. I to je důvodem, že jsme si letos mohli v Karlových Varech užít atmosféru závodu v rámci Světového poháru. Velmi nás proto těší, že organizátoři velmi vysoko hodnotí přínos strážníků městské policie k celé akci.

Děkujeme.    

 

Vážený pane primátore,

dovoluji si Vám jménem svým a celého realizačního týmu, poděkovat za spolupráci s Městskou policií Karlovy Vary při akci CITY TRIATHLON 2017 Karlovy Vary ITU World Cup, která se uskutečnila o minulém víkendu. Příslušníci Vašeho sboru stejně jako v předešlých ročnících odvedli špičkovou, profesionální a město dobře reprezentující práci. Oceňujeme také, že management přináší nové nápady, jak zabezpečení akce celkově zlepšit a posunout kupředu (například zřízení krizového štábu). I díky spolupráci s Vaším sborem jsme byli i v předchozích letech vysoce hodnoceni v hledisku bezpečnosti tras Evropskou triatlonovou unií, stejně tak i letos při historicky prvním poháru byl přístup, profesionalita a celkové zabezpečení hodnoceno jako špičkové lidmi ze Světové triatlonové unie, kteří mohou srovnávat se závody v mnohem větších městech (např. Hamburg, Stockholm, Madrid, Montreal, Rotterdam, Vancouver a mnoho dalších), jenž mají jiné personální a ekonomické možnosti než máme my. I proto můžete být na sbor městské policie právem velmi hrdý.

Pevně věřím, že ze strany městské policie vůči organizačnímu týmu vládla také spokojenost a pokud jsme se dopustili chyb, tak snad jen minimálních a tímto se za ně omlouváme. Touto cestou bych Vás také rád pokračování více jak dvanáctileté spolupráce i na ročníku 2018, který by se měl dle přihlášky do seriálu Světového poháru uskutečnit 1. a 2. září. 

 

Se sportovním pozdravem

Vladimír Malý, ředitel závodů CITY TRIATHLON Karlovy Vary

CITY TRIATHLON Karlovy Vary z. s.