Poděkování za spolupráci

06.09.2017

Žádná významná akce v Karlových Varech, která zasahuje do veřejného prostoru se neobejde bez spolupráce s městkou policií. Strážníci standardně již mnoho let odvádějí při zajišťování těchto akcí perfektní práci. Velmi často s notnou dávkou empatie a operativního myšlení  musí zvládat nástrahy, které opatření v kombinaci s běžným životem přináší. Jsme velmi potěšeni, že přínos strážníků vnímají i naši partneři a organizátoři akcí. Namátkou vybíráme dvě poděkování.

 

Dobrý den, v termínu 25.8. – 27.8.2017 proběhl v Karlových Varech již čtvrtý ročník Mezinárodního lázeňského festivalu dechový hudeb pod záštitou primátora města. Dovoluji si Vám touto cestu velmi poděkovat za vynikající spolupráci a mimořádnou ochotu při asistenci u festivalových aktivit, zvlášť při skvělém zvládnutí dopravy během průvodu Karlovými Vary. Vaši příslušníci byli velmi profesionální, asertivní a ochotní. Byli velmi nápomocní při řešení drobných dopravních problémů, které někdy způsobili i naši hosté. Opravdu výborně reprezentovali Městskou policii. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně energie a elánu do Vaší práce, která není někdy jednoduchá.

Srdečně zdravím

Ivana Sládková

jednatelka

OR-FEA, spol. s r.o.

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi, abych Vám a Vašim kolegům touto cestou jménem svým a jménem realizační agentury Spectrum brands velmi poděkovala za Vaši spolupráci na akci Festival světla - VARY°září, která i s ohledem na její spojení se světovým pohárem v triatlonu a bohužel i počasím přinesla nejedny organizačně perné chvilky. Jen díky Vaší spolupráci a nasazení se podařilo akci uspořádat a ukázat Karlovy Vary zase v trochu jiném světle. Myslím si, že zájem o akci ze strany veřejnosti byl velmi velký a my již nyní budeme přemýšlet, kam akci posunout v příštím roce tak, aby další ročník akce přinesl novinky do našeho města. Jak napsal jeden z našich facebookových fanoušků: „Nádherný zážitek, který rád zopakuji každým rokem. Za mě opravdu úžasná akce, která Varům moc sluší.“ Tedy ještě jednou veliký dík.

Hezký den,

Ing. Jitka Ettler Štěpánková

ředitelka

Infocentrum města Karlovy Vary