foto

Městská policie hledá vhodné uchazeče na pozici Asistent prevence kriminality

Požadujeme:

  • plnoletost (18let)
  • základní vzdělání
  • čistý trestní rejstřík - hledáme čestného a spolehlivého člověka bez konfliktů se zákonem a to i v osobním životě
  • fyzickou odolnost - při pochůzkách v problémových částech města nachodíte několik kilometrů
  • psychickou odolnost - kontakt s nepřizpůsobivými a problémovými lidmi
  • komunikativnost, asertivita

Nabízíme:

  • základní plat ve výši 17.000Kč + příplatky za směnnost, víkendy, svátky, osobní ohodnocení
  • směny v pravidelném cyklu – 4 dny práce, 4 dny volna (dvanáctihodinové směny)
  • dovolená 5 týdnů
  • 3 dny „sick day“
  • příspěvek na stravu

Výhoda:

  • místní a osobní znalost města Karlovy Vary

Místo pracoviště:

  • městské ubytovny a dolní nádraží

Náplň práce Asistentů prevence kriminality:

na ubytovnách:

  • dohlíží na ubytovací řád a na pořádek v prostorách ubytoven i jejich okolí
  • napomáhá s řešením problémů ubytovaných osob
  • věnuje se administrativní činnosti – korespondence, poplatky

na dolním nádraží:

  • kontakt s problémovými osobami pod vlivem alkoholu i drog, bezdomovci

V případě zájmu zasílejte životopisy s kontaktem na e-mail postaatmpkv [emailtecka] cz