foto

Drogy a alkohol v hlavní roli

Pronásledovaly ho imaginární osoby. Ve čtvrtek před půlnocí se na městskou policii obrátil muž přespávající v zahradní chatce v Rosnické ulici, neboť zde údajně hlídá nářadí s tím, že se po kolejích k němu blíží tři lidé s baterkami a on se bojí. Strážníci na místě zjistili, že oznamovatel je pilný uživatel psychotropních látek a má halucinace. Druhé oznámení přišlo po dvou hodinách, tentokrát muž strážníkům přímo ukazoval v rohu schovanou neexistující osobu. Hlídce se podařilo muže zklidnit, takže další výjezd již absolvovat nemusela. V mezidobí druhá hlídka stihla absolvovat dva převozy na protialkoholní záchytnou stanici do Sokolova. Oba převozy byly realizovány přímo z Karlovarské krajské nemocnice.

S alkoholem za volant. Třetí osoba pak s alkoholem rovnou usedla za volant. V pátek ve tři hodiny ráno upoutala pozornost hlídky nekoordinovaná jízda automobilu, který řídil třiatřicetiletý muž z Karlových Varů. Ten při kontrole nadýchal téměř 2 promile a nebyl schopen strážníkům předložit ani doklady. Logicky tak putoval do rukou přivolané hlídky Policie ČR.

Svlékal strážníky z uniformy. Alkoholem posilněný bezdomovec z Albeřic se domáhal i přes svůj stav služeb Armády spásy, přičemž její pracovnici častoval nevybíravými slovy. Strážníci muže vykázali z prostor, což se neobešlo bez invektiv na jejich adresu včetně důrazného upozornění na svléknutí z uniformy. Bohužel se stává, že ti co systém „dojí“ a nijak mu neprospívají, používají podobné výhružky.