Alkohol a drogy = problémy

17.09.2018

Víkend ještě pořádně ani nezačal a strážníci již řešili oznámení o podnapilé ženě, která chce údajně  spáchat sebevraždu. Kontrola na místě prokázala téměř 2,5 promile a tak sedmačtyřicetiletá žena skončila v pátek ve 20:00 hodin na protialkoholní záchytné stanici.

Utekla sotva půlhodina a jiná hlídka MP při kontrole Rybář narazila na dvaačtyřicetiletou řidičku, která řídila vozidlo bez řidičského oprávnění. Během kontroly navíc uvedla, že má vyslovený zákaz řízení. A aby toho nebylo málo, žena byla pozitivní na užití návykové látky. Sečteno a  podtrženo, případ byl předán kolegům z Policie ČR.  

Stejná hlídka krátce po druhé hodině ranní, tedy již v sobotu, při kontrole řidiče ve Staré Roli "udeřila" po druhé. Tentokrát se jednalo o jedenatřicetiletého muže ze Sokolova, který se před jízdou rovněž posílil návykovou látkou. Věc byla předán Policii ČR.  

Sérii případů s alkoholem a drogami zakončilo sobotní oznámení týkající se muže, který před 20:00 hodinou rozbil skleněnou výplň reklamního poutače  ve Smetanových sadech a převrátil odpadkový koš. Třicetiletý muž z Lesova nadýchal 3,38 promile a vzhledem ke svému chování si vysloužil pobyt na protialkoholní záchytné stanici. Dlužno dodat, že se bude po vystřízlivění zpovídat i z napáchaných škod.